NOVINKY                    SUMMER CHALANGE                     AREÁL                     LINE UP                     VSTUPENKY                      KONTAKT

cover_pokus2

PIXIE

pixosDJ Pixie, představitel pražského soundsystému T2B, se za gramofony postavil poprvé před 12ti lety. Techno, kterému se věnoval zpočátku, vystřídaly velmi rychle zlomené beaty – první drumandbassové vinyly měl Pixie ve své sbírce již v roce 2002. V té době se setkal s DJem Washem a členy nově založeného soundsystemu T2B. Společně s nimi vytvořil z této, tehdy neznámé, crew jeden z nejznámějších a nejžádanějších domácích drumandbassových soundů (dnes je členem také další z předních domácích dnb osobností, DJ Suki). T2B pořádají hudební akce po celé republice a mají své pravidelné party také v Praze. Nejznámější z nich, Jungle dnb session pořádaná v klubu Cross, patří již několik let k nejoblíbenějším pražským dnb nocím.

Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na dnb scéně. Z jeho vystoupeních je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Není proto divu, že byl právě on zvolen v anketě Czech Drumandbass Awards nejlepším DJem roku 2007, 2008, 2009, 2010 a 2012.

 

A-CRAY

a-crayA-Cray, vlastním jménem Ondřej Krejčík, je drum’n’bassový DJ a producent ze Slaného. První program na produkci muziky (Fruity Loops) objevil už v roce 2008, drum’n’bassu se ale pořádně věnuje až od začátku roku 2010, kdy vyměnil Fruity Loops za Cubase a začal vystupovat jako DJ. Díky radám od producenta Hemoglobina v březnu 2012 (kdy mu bylo pouze 17 let) vydává svou skladbu Escape na ZENITH MUSIC. Seznamuje se s Tomem SMallem, který značně pomáhá vylepšit jeho zvuk, v květnu roku 2012 vydávají společné EP Mall Ray.

Kromě dalšího EP na DEAFMUTED RECORDS, které vyšlo v červenci, A-Cray sklízí úspěch i jako DJ, stává se členem TOUCH THE JUNGLE a díky Zenithu a DJ Stanthovi hraje po boku hvězd jako Alix Perez, nebo Mefjus. Začátkem roku 2013 se jeho skladby objevily i na labelech jako SYNDROME AUDIO, MINDTECH, IM:LTD nebo BLACK SEEDS RECORDINGS.

 

 

 

 

 

 

 

VOLUME PLUS

volume plus2Matouš aka Dj Volume Plus má k drumandbassu blízko už pěkně dlouho. Několik let si nenechává ujít jedinou větší párty, kde zpravidla propaří celou noc. Postupem času přerostlo toto nadšení v myšlenku začít hrát a tak si v roce 2009 kupuje gramce, mix a několik desek. V květnu 2010 zakládá Drumbassterds crew a začíná pravidelně hrát v malých klubech. V tréninku nepolevuje, bag se stále naplňuje novými vinyly, přidává třetí gramofon a s tím přicházejí jak rychlejší mixy, tak i nabídky hrát ve vyhlášených pražských klubech jako jsou Matrix a Cross.V únoru 2012 dělá další krok a se svou crew začíná pořádat pravidelnou klubovou noc DrumBox, v pražském klubu Matrix. V 5.ročníku ankety Czech Drumandbass Awards se umístil na 3.místě v kategorii talent roku a v únoru 2013 se mu plní sen, tím že si zahrál na největší české dnb akci Let it roll.Časem mění třetí gramofon za dva cd playery a díky čtyřem kanálům se jeho mixy opět posouvají o krok dál. K pořádání akce DrumBox přidává ještě akci Double Trouble, která se pravidelně koná v pražském klubu Cross.

Za svou djskou kariéru si zahrál po boku snad celé české djs špičky, tak po boku zahraničných jmen jako jsou: Sub Focus (UK), Matrix & Futurebound (UK), Levela (UK), L Plus (SK), Kg (UK), Smooth (UK), B-Complex (SK) a další…

 

BASSTIEN

basstienDj Basstien, hraje na drum&bass akcích od rodu 2003. Styl, kterému se začal od počátku věnovat, byl a je drum&bass. Postupem času začal do svých setů přimíchávat desky od producentů jako Rcola, Jackie Murda, a věci na DuplateChopstik. Ragga-Jungle jako takový nepovažuje až tak za úplně taneční záležitost, a tak kombinuje vokálové trecky se svyžnými melodickými kousky drum&bassu s hutnou bassovou linkou. Od remixéru a oblíbených producentů BannyPage, Pendulum, Chase and Status, ShyFx a mnoho dalších… Nesmíme zapomenout na spolupráci s mc Jacobem, který ho velmi často doprovazí při jeho hraní. S Jacobem nahráli dva studiové mixy, poslední bylo XmassCD for YTP. CATCH YOUR BEAT – Basstien už řádu let podporuje projekt C.Y.B. dnb párty v jeho režii. V současnosti se věnuje vlastní tvorvě ve vlastním studiu.

Vystoupil na majdanech a zahráli si z jeho pohledu po boku zvučných jmen dj´s Wildchild, Loxy, Aphrodite, Tester, Debaser, Rcola, Muffler, Ed Rush a mnoho dalších.

 

RICH

richDJ RICH, zakladatel BASS BEAST, jedné z nejdéle fungujících Drumandbassových crew v ČR. Jungle & dnb ho zaujal už na přelomu roku 1995-96 ale DJingu se začal věnovat až v roce 1999. Jeho sety jsou známe kombinacemi od starých Jungle válů, přes Ragga DNB až po současný taneční DNB. V jeho repertoáru jsou ale i pořádně nabassovaný Electro & Fidget house, Bassline a UK Garage.

Zahrál na parties s Aphrodite, Kenny Ken, Mickey Finn, Congo Natty, Deekline & Ed Solo, Loxy, Rcola, Krinjah, Ix In Da Mix, Hashtag, TC, Krak in Dub, Candy, Mz Revolution, Shy Fx, Benny Page, Nicky Blackmarket, Muffler, Dj K, Mighty Melody, Amadeus, Kid Kameleon a mnoho dalších… Navštívil i naše sousedy na Slovensku a v Německu.

 

 

 

 

 

 

DAVE TRUMPETEER

dave trumpeteerJe nepřehlédnutelná postava mezi českými MCs, která z řady vystupuje svou obrovskou muzikálností, citem pro rytmus a typickým projevem na pódiu. Není u nás, ba dokonce i ve světě, příliš mnoho MCs, kteří vědí, kdy mlčet a kdy naopak správně zasáhnout do dění na party. On je jedním z těch, který to dělá velmi dobře a své publikum si tak umí během pár minut dokonale podmanit. Když k jeho charakteristickému vokálu přidáme ještě jeho neustále zdokonalující se živou hru na trumpetu, není pak pochyb, že před vámi stojí jeden z nejoriginálnějších MCs, kterého může současná scéna nabídnout. První zkušenosti začal sbírat už v roce 2006. To jako člen Tuzzex sound systemu, který v roce 2007 opustil a až od roku 2010 se ustájil ve společnosti Basetix Unity. Od roku 2012 příležitostně vystupuje se známou českou kapelou Le Pneumatiq a velké úspěchy sbírá se svým novým electroswingovým projektem Universal Swing Brothers (USB).

 

GASR

gasr2info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,

 

 

 

 

 

 

 

 

PYSHTONE

pyshtoneinfo comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,

 

 

 

 

 

 

3LOGIT

3logitDle dostupných informací o hudebním trhu je 3logit založen na světově unikátním konceptu. Používá sice analogové hudební nástroje (kytara, basa, bicí, mikrofon), ale nezpracovává jejich zvuk v analogových zesilovačích, multiefektech, ani reproboxech. Vše je v reálném čase digitalizováno, unikátně zbarvováno a smícháno s digitálními nástroji tak, že výsledkem je živě hraná taneční hudba.
Vystoupení je pro diváka zážitkem jak hudebním, tak vizuálním – 3logit si totiž zakládá na opravdu energickém projevu a na osobité svítivé image – UV kostýmy a LED svítící doplňky.
Kapela 3logit začala působit v lednu 2014, kdy zveřejnila první song – The Boomerang. V tuto chvíli jsou vydané a zveřejněné celkem tři songy, jeden videoklip (The Boomerang) a aftermovie z prvního vystoupení v klubu Cross 10/4/2014, kde můžete nasát energizující 3logití koncertní atmosféru. Začátkem června 3logit zveřejní další klip k songu All Senses Awake, který se natáčel právě na téhle akci a už teď se proslýchá, že to bude pořádně žhavé!

 

SAYM

saymDj Saym člen Beatspot Dj’s crew se postavil za gramofony před 8 lety v roce 2006. Tehdy založil s Azuritem Nameless sound system. S toutu crew obráželi veškeré venkovní a klubové akce po celé ČR. Tato crew fungovala necelé 3 roky a velkou posilou pro ně byl MC Dawe, který dost napomohl tomu, že se Saym a celá crew ukázali na větších a prestižnějších akcích.
V té době se Saym seznámil s vedením pražského klubu Matrix, který mu umožnil uspořádat dnes již známou klubovou noc Next Station. A následně se tak připojit k více projektům pořádaných Matrixem a jeho okolím. Toto období bylo jeho velkým posunem na Dnb scéně.Po rozpadu Nameless crew dostal Saym nabídku fungovat v dnbradio.cz, kde měl také svůj pořad.
Během působení na dnb scéně se Saym seznámil s Flautistarem. Ten ho zabookoval pod taktovku Urban Traffic. Majitelem byl Matty Traffic, který poskytnul Saymovi možnosti našlapaného zázemí, kde se tak mohl zdokonalovat a pilovat své dosavadní zkušenosti.

Saym si zahrál po boku velkých jmen , jako je např. Dj Aphrodite, Axiom, Prolix, Assasin a spousty dalších zahraničních a českých jmen.

V roce 2014 společně s Dj McQuackem a Dj Zwootixem založili projekt zvaný Beatspot Dj’s. Díky tomuto projektu se chce Saym posunout mnohem blíž k profesionálnímu djingu. Proto také přizval svoji dlouholetou kamarádku Mishu (Misha Promotion), která je jeho pravou rukou a rovněž managerem Beatspot DJs. Pro Sayma jsou typické tvrdší drumandbassové beaty, které od počátku mixuje na vinylech. V jeho arzenálu nechybí také nabídka pomalejších rytmů, jako je např. electro swing, house a breakbeat.

 

MCQUACK

mcquackinfo comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soo

 

 

ZWOOTIX

zwootixinfo comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,

 

 

 

 

 

P.DR

IMG_8291Djingu se začal věnovat s polu se vznikem celé Reprospekt crew, tedy z kraje roku 2009. Protože si nenechal poradit a věřil v samouka, začátky byly velmi pekelné (mixovalo se na 1x gramofon + MP3 přehrávač). V polovině roku 2009 se pořídil druhý gramofon a začal zkupovat vinyly a získávat vědomosti/zkušenosti. Nyní se P.Dr přizpůsobil rychle vyvýjející se technice, takže klasické vinyly vyměnil za CD playery, čímž vznikají rychlejší a přesnější mixy a pro ještě svižnější a kvalitnější sety trénuje a ladí CD 3deck… Mezi oblíbené žánry Drum and Bassu řadí Neuro, Neuro funk, Deep, Drum funk, přičemž největší pozornost a záměr se rozvíjet v tomto stylu, přiklání k tvrdším/temnějším beatům – BlackOut, ale jakým stylem daný večer provází soudí podle požadavků posluchačů a atmosféry večera.

Díky zkušenostem z odehraných akcí přišel k názoru: „Pokud po mejdanu nemám nepořádek v deskách/CDs, nebyl mejdan dobrý ani pro mě, ani pro mé posluchače… :)

 

CYBI

cybi2Djingu se začal věnovat již v 16ti letech kdy si pořídil jeden z prvních MIDI kontrolerů a spolu s maartem začli objevovat základy míxu. roce 2010 přišel nákup gramofonů a prvních vinylů a krátce na to se připojil k jižácké dnb crew Reprospekt. Další odrazový můstek byla výhra v DJ contestu na letní festival Let it Roll 2013, kde rozehříval Blackout stage pro jména jako Black Sun Empire, Neonlight, Fourward nebo Rido.

Rád říká že nejrádší má vše, co je deep-,dark-,tech- a minimal- a to jak u zlámaných beatu tak u rovných, ale dokáže zahrát i fláky, co roztancují celý parket.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHEEFA

sheefaDJingu se začal věnovat v 17-ti letech k příležitosti vzniku Reprospekt crew v roce 2009.Následovalo pořízení prvního gramofonu (řemínkový) :) a 2-kanál mixu. Zanedlouho přišel nákup normálních gramců, spousty desek a 3-kanálu.To bylo počáteční vybavení pro první akce po menších klubech po Praze. V roce 2012 už byly MK-dvojky, serato, pár KW a připojení Cybiho.

Nejraději má Neurofunk a vše co má pořádnou bassline, Deepy, Techstep, trocha žabáku, ale v podstatě každý lámaný beat, kterým dokáže rozhýbat lidi a spolu s nimi si užít párty.

 

 

 

 

 

MAART

maartMaart. Pod pravým jménem jako Martin Franěk začal hrát Drum and bass v  roce 2009 kdy se spolu s blízkým kamarádem rozhodl jít hudební cestou lámaných beatů. Po pěti letech zkušeností hraní  hudebního stylu drum and bass Maart dospěl k závěru že nejbližším stylem k jeho osobě patří Neurofunk, Drumfunk, Deep a tímto směrem se dále rozvyjí.

Jeho oblíbenou dj technikou jsou gramofony, na kterých hraje do dnes.

 

 

 

 

 

 

ASPIRE

aspireinfo comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,

 

 

 

 

 

 

FEELA

feelainfo comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,info comin soon,