logo_text_bila

IMG_8045_postcardv2

Drum and bassová crew Reprospekt vznikla na okraji roku 2009, konkrétně 26.3. Zájem o tvorbu DJingu trval déle, ale právě zmiňované datum se pořídily legendární gramofony Omnitronic s ubohým mixážním pultem značky Numark, proto se tento den pojal jako den vzniku crew.

Jméno REPROSPEKT vzniklo ještě dříve než vznik celé crew, přišlo společně s první myšlenkou dělat DJing naprosto spontálním spojením dvou slov, REPRO a reSPEKT – REPROSPEKT.

Maart, P.Dr, Sheefa – členové crew, kteří v podstatě crew stvořili svým zájmem o DJing, který nikdy předtím nedělali, původem z Prahy Jižního Města, kde následně celý Reprospekt skvétal. Jako zkušebnu se naskytla příležitost používat kotelnu mateřské školy na Jižním Městě, která se mimojiné používa dodnes.

Mezi obdobím roku 2009 a 2012 se trénovalo, získávali se nové zkušenosti, nové poznatky, nový um mixování, nová DJ technika, pořádali se menší mejdany na Jižním Městě a blízkém okolí, jinak crew byla stále beze změn a delší čas zamrzlá.

12.10.2012 vstoupil do crew nový člen – DJ Cybi, díky němuž celou crew proběhla touha po celkovém dosahu nečeho více.

I přes velikou oblibu lehčích beatů stylu liquidfunk se Reprospekt crew zaměřuje spíše na tvrdší, temnější odvětví drum and bassu, především Deep, Drumfunk, Minimal, Neurofunk.

Celý příběh vzniku Reprospekt crew a její průběh vývoje najdete zde